Blair Witch - gra Bloober Team w grudniu zadebiutuje na PlayStation 4

Bloober Team zadebiutuje z ich nowym horrorem na konsoli PlayStation 4 w okresie świątecznym.

@ 20.11.2019, 09:36
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Blair Witch - gra Bloober Team w grudniu zadebiutuje na PlayStation 4

Po swojej premierze na Xboksie One i komputerach osobistych, studio Bloober Team ogłosiło, że Blair Witch wkrótce będzie dostępne także na PlayStation 4.

Tytuł rodzimego dewelopera pojawi się na PlayStation 4 już za kilka tygodni, a dokładniej 3 grudnia tego roku! Na początku zostanie wydany w wersji cyfrowej, ale Bloober Team zapewnia, że w późniejszym terminie pojawi się także fizyczna edycja. Na konsoli Sony gra będzie sprzedawana za 29,99 dolarów (około 110 zł) - podobnie zresztą jak na innych platformach.

W edycji Blair Witch na PS4 otrzymamy dodatek Good Boy Pack. DLC zostanie wydane razem podstawową wersją gry i będzie zawierać skórki dla psów, nowe gry, tapety i treści na telefony komórkowe oraz świeże animacje dla Bulleta (psiego bohatera). Good Boy Pack pojawi się również na pozostałych patformach w ramach darmowej aktualizacji.

Zapowiedzi Blair Witch na PS4 towarzyszy nowy zwiastun, który prezentuje właśnie wersję dedykowaną konsoli Sony.


Sprawdź także:
Blair Witch

Blair Witch

Premiera: 30 sierpnia 2019
PC, XBOX ONE, PS4, SWITCH

Blair Witch to horror z pierwszoosobową kamerą, którego akcja została osadzona w uniwersum kultowej serii filmów grozy o tej samej nazwie. Za projekt odpowiada polskie st...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?