Counter Strike: Global Offensive - nowa operacja Shattered Web, powrót de_cache do map turniejowych

Valve nie zapomina o swojej sieciowej strzelance.

@ 19.11.2019, 20:55
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Counter Strike: Global Offensive - nowa operacja Shattered Web, powrót de_cache do map turniejowych

Firma Valve opublikowała ważącą 1.5 GB łatkę do Counter Strike: Global Offensive. W jej ramach wprowadzono nową operację nazwaną Shattered Web, a także dokonano kilku zmian.

Przede wszystkim mapa de_cache, która doczekała się gruntownego odświeżenia, powróciła do zestawu map turniejowych. Pojawiła się też nowa lokacja Studio, która dostępna jest w puli mapek dodatkowych do trybu turniejowego. Oprócz tego dodano lokację Jungle dla trybu Danger Zone oraz Lunacy dla Latającego Scouta.

Operacja Shattered Web przynosi ponadto nowy zestaw wyzwań w formie misji do wykonania, broni i agentów. Wykonując zadania będziemy odblokowywać coraz wyższe poziomy odznak. Aby móc uczestniczyć w operacji, konieczne jest wykupienie przepustki Battle Pass za 56,99 zł. Same mapki i misje dostępne są dla każdego, ale tylko po wykupieniu przepustki będziemy mogli kolekcjonować punktu za ich wykonywanie i tym samym odblokowywać ciekawsze nagrody.


Sprawdź także:
Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive

Premiera: 21 sierpnia 2012
PC, PS3, XBOX 360

Counter-Strike: Global Offensive jest kolejną częścią kultowej strzelanki FPP, która w zamierzchłych czasach swojej genezy była modem do gry Half-Life. Counter-Strike:...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?