Akcja Age of Empires 4 zaczyna się przed, a kończy po wydarzeniach z AoE 2

Twórcy celują w szerszy zakres historyczny.

@ 15.11.2019, 17:35
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Akcja Age of Empires 4 zaczyna się przed, a kończy po wydarzeniach z AoE 2

Po latach oczekiwań, w końcu Microsoft pokazało nam fragmenty z nadchodzącego Age of Empires 4 - podczas wczorajszej imprezy XO19. Tymczasem docierają do nas kolejne wieści na temat gry.

Akcja Age of Empires 4 przeniesie nas do średniowiecza - zupełnie jak w kultowym Age of Empires 2. Twórcy nie szykują jednak identycznego projektu, w efekcie czego będą to nieco inne czasy historyczne, choć jednocześnie będą się też zazębiać.

"Wydarzenia w naszej grze toczą się w średniowieczu, ale teraz to szerszy zakres, niż w AoE II. Rozgrywkę zaczniemy nieco szybciej, niż w AoE II, a jej końcówka to będą już czasy bliskie następnej epoce historycznej, renesansowi. Nie dajemy konkretnych dat, żeby ludzie nie spekulowali zbyt wiele, nie chcemy na razie gadać o kampaniach. Chciałbym coś powiedzieć na ten temat, ale póki co nie mogę" - wyjaśnia Adam Isgreen, dyrektor kreatywny projektu.

Premiera Age of Empires 4 zaplanowana jest na przyszły rok.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?