W Tibii odbył się... Marsz Niepodległości

Inicjatywa polskich fanów nieśmiertelnej produkcji.

@ 15.11.2019, 16:24
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

W Tibii odbył się... Marsz Niepodległości

Mimo przeszło 20 lat na karku, serwery Tibii wciąż ciężko uznać za puste. Na jednym z nich odbył się kilka dni temu,11 listopada, zorganizowany przez polskich graczy... Marsz Niepodległości.

Sama Tibia nie jest polską grą, bo stworzyła ją w Niemczech grupa tamtejszych studentów, ale posiada wielu fanów z kraju położonego nad Wisłą. Nic więc dziwnego, że w tej wiekowej produkcji co jakiś czas organizowane są rozmaite inicjatywy. Tym razem gracze postanowili przywdziać biało-czerwone barwy i odbyć niepodległościowy przemarsz.

Tibijski Marsz Niepodległości miał miejsce na popularnym serwerze Antica. W jego ramach dziesiątki graczy z Polski przywdziało narodowe barwy i przemaszerowało między miastami Thais oraz Venore, na swój sposób obchodząc narodowe święto. Nie odbyło się też bez wielu - niekiedy kontrowersyjnych - haseł, jakie przy pomocy wbudowanego w grę chatu "wykrzykiwali" uczestniczy marszu. Sama inicjatywa nie do końca spodobała się zagranicznym fanom.

Cóż, nie do końca wiemy jak to skomentować, więc nie będziemy nawet próbować.


Sprawdź także:
Tibia

Tibia

Premiera: 03 listopada 1997
PC

Tibia jest grą darmową grą MMORPG, w której gracz ma możliwość kupna konta premium dajacego masę dodatkowych profitów (zdobywanie o 100% doświadczenia więcej niż zwykle, ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   21:53, 15.11.2019
Heh, fajna inicjatywa Uśmiech A to, że zagranicznym się nie spodobało cóż, życie. Po za tym nikt nikomu nie broni organizować podobnych marszów czy innych aktywności z okazji jakiegoś święta czy narodowego czy światowego.