Borderlands 3 - pierwsze rozszerzenie wieszczy powrót Handsome Jacka

Handsome Jack powrócić ma w pierwszym rozszerzeniu fabularnym do gry Borderlands 3.

@ 15.11.2019, 21:00
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Borderlands 3 - pierwsze rozszerzenie wieszczy powrót Handsome Jacka

Wydane we wrześniu Borderlands 3 spotkało się z pozytywnymi recenzjami i sukcesem komercyjnym, będąc jednym z najlepiej sprzedających się tytułów w tym roku. Do tej pory gra otrzymała wiele aktualizacji, jak cotygodniowe łatki równoważące gameplay, a także wydarzenie ''Krwawe żniwa'', z którego gracze mogą korzystać do 5 grudnia.

Dzisiaj jednak Gearbox podsyca oczekiwania graczy, ponieważ okazuje się, że informacje dotyczące pierwszego DLC są już na horyzoncie. Deweloper opublikował wiadomości w krótkim trzydziestosekundowym filmie z hollywoodzkim złoczyńcą z Borderlands, Przystojnym Jackiem.

Zwiastun nie zawierał żadnych dialogów Jacka, ale mocno przywodzi na myśl, że w ten czy inny sposób postać powróci. Szczegóły dotyczące nowego DLC zostaną pokazane podczas „The Borderlands Show” w środę, 20 listopada. Będzie to pierwsze z czterech zapowiedzianych fabularnych dodatków dla Borderlands 3.

Studio Gearbox pokazało przy okazji rozpiskę wszystkiego, co doprowadzi do pierwszego DLC podczas PAX West, w tym wydarzenie Maliwan Takedown, które będzie można rozpocząć 21 listopada. Biorąc to pod uwagę, podejrzewamy, że nowa kampania zostanie wydana w grudniu, dzięki czemu jedna partia dodatkowej zawartości będzie wydawana co miesiąc do końca roku, ale to tylko teoria.

Borderlands 3 dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?