Rare, autorzy Sea of Thieves, tworzą nową grę - EVERWILD

EVERWILD to nowa gra studia Rare - autorów Sea of Thieves. Tytuł ujawniono na imprezie X019 w Londynie - na razie dostaliśmy tylko zwiastun z (prawdopodobnie) fragmentami gameplayu.

@ 14.11.2019, 21:28
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
xbox one

Rare, autorzy Sea of Thieves, tworzą nową grę - EVERWILD

Studio Rare, autorzy m.in. wydanego w 2018 roku wieloosobowego Sea of Thieves, podczas imprezy X019 zorganizowanej przez firmę Microsoft ujawnili swoją nową grę - EVERWILD. Niestety, na razie oprócz debiutanckiego zwiastuna przypominającego momentami gameplay, nie dostaliśmy zbyt wielu informacji!

EVERWILD zostało ogłoszone na samym początku imprezy X019. Produkcja studia Rare przenosi gracza do pełnego życia lasu. Nie wiemy dokładnie, na czym polegać ma rola grającego - tytuł przypomina stylistyką oraz pewnymi założeniami opublikowane w zeszłym roku Fe ze stajni firmy Electronic Arts.

Najprawdopodobniej może chodzić o przygodową grę akcji, w której nacisk położony jest na doznania audiowizualne oraz eksplorację z ewentualnymi etapami zręcznościowo-platformowymi. EVERWILD zmierza na konsole Xbox One - o nowych potencjalnych platformach będziemy dowiadywać się później.


Sprawdź także:
Sea of Thieves

Sea of Thieves

Premiera: 20 marca 2018
XBOX ONE, PC

Sea of Thieves to przygodowa gra akcji od studia Rare - autorów m.in. Banjo-Kazooie oraz Viva Pinata. Produkcja skupia się na pirackich przygodach, które przeżywamy razem...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   15:01, 16.11.2019
Szczerze mowiac to znow slabo prezentuja sie te zapowiadane exclusivy od MS !!
Brakuje tu mocnych gier akcji z realistyczna oprawa i rozwojem postaci a przewazaja jakies kolorowe przygodowki lub wyscigi dla dzieci !! Rozumiem ze celuja w mlodszych graczy i pod nich tworza nowa konsole ... tylko po co ma byc to tak potezny sprzet skoro gry ktore zaprezentowali na swojej imprezie raczej nie beda tego wymagaly ?