Zwiastun premierowy Shenmue 3

Film przypomina nam o zbliżającej się premierze Shenmue 3.

@ 14.11.2019, 10:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4

Studio Ys Net przygotowało wreszcie zwiastun premierowy swojego najnowszego dzieła, gry Shenmue 3. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, debiut przedsięwzięcia nastąpi już za kilka dni, czyli 19 listopada bieżącego roku.

Zwiastun premierowy, o którym mowa, widnieje poniżej. Prezentuje on wszystkie najważniejsze aspekty Shenmue 3, w tym całkiem nowe postaci, z którymi główny bohater, Ryo Hazuki, będzie prowadził interakcję. W ogóle widzimy tu spory nacisk na fabułę.

Shenmue 3 zapowiedziane zostało w trakcie E3 2015, a fundusze na jego powstanie zebrano w ramach kampanii na portalu Kickstarter. Zgromadzono w sumie 7,1 mln dolarów, choć nie obyło się bez kontrowersji. Pierwszą i największą zdaje się być ekskluzywność wersji PC dla sklepu Epic Games.

Premiera Shenmue 3, jak wspomniałem, już 19 listopada. Grać będziemy wówczas na PC (wymagania) oraz konsoli PlayStation 4.


Sprawdź także:

Shenmue 3

Premiera: 19 listopada 2019
PC, PS4

Shenmue 3 to trzecia, długo oczekiwana cześć serii Shenmue, tworzona przez firmę Ys Net, dowodzoną przez Yu Suzuki - słynnego dewelopera, który przez szereg lat pracował ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?