Wyciekła data premiery gry Dreams?

Najnowsze dzieło studia Media Molecule zadebiutuje na początku przyszłego roku?

@ 14.11.2019, 10:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Wygląda na to, że w sieci pojawiła się data premiery najnowszego dzieła Media Molecule, czyli Dreams. Do tej pory nie wiedzieliśmy kiedy projekt zadebiutuje, ale wreszcie - najprawdopodobniej - uległo to zmianie.

Premierę Dreams ujawniła ekipa sklepu Shopto, publikując krótki wpis na swoim Twitterze. Notka została oczywiście błyskawicznie usunięta, ale jak to mówią: internet nigdy nie zapomina. W rezultacie wiemy, że tajemniczą datą był 14 lutego 2020 roku.

Wspomniana data wcale nie musi być terminem wydania Dreams. Wielokrotnie mieliśmy już do czynienia z "wyciekami" z różnej maści sklepów, które później okazywały się jedynie swoistymi "wypełniaczami miejsca". Jakkolwiek by nie było, zawsze jest szansa na to, że tym razem nie mamy do czynienia z wypełniaczem.

Więcej informacji na temat Dreams znajdziecie oczywiście w naszej encyklopedii. Projekt, niezależnie od daty premiery, dostępny będzie wyłącznie na PlayStation 4.


Sprawdź także:

Dreams

Premiera: 14 lutego 2020
PS4

Dreams to kolejny projekt studia Media Molecule, znanego m.in. za sprawą niebywale popularnej serii LittleBigPlanet. Podobnie, jak w przypadku laleczek, także i tym razem...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?