Remastery HD Commandos 2 i Praetorians zadebiutują 24 stycznia 2020

Firma Kalypso Media ogłosiła, że Commandos 2 HD Remaster i Praetorians HD Remaster tworzone przez studia Yippee! Entertainment oraz Torus Games ukażą się na komputerach osobistych 24 stycznia 2020! Konsolowe wersje wyjdą wiosną przyszłego roku.

@ 14.11.2019, 09:52
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, switch, ps4, xbox one

W trakcie tegorocznych targów gamesom, które odbyły się pod koniec sierpnia w niemieckiej Kolonii, firma Kalypso Media zapowiedziała remastery dwóch swoich gier - kultowego Commandosa 2 oraz Praetorians. Dziś poznaliśmy daty premier obu odświeżonych strategii czasu rzeczywistego!

Commandos 2 HD Remaster oraz Praetorians HD Remaster ukażą się na komputerach osobistych dokładnie 24 stycznia 2020 roku! Konsolowe edycje, czyli na Xboksa One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch, mają pojawić się na rynku dopiero wiosną.

Ponadto osoby, które złożą przedpremierowe zamówienie na jedną z wymienionych produkcji w oficjalnym sklepie Kalypso, dostaną dostęp do wersji beta gry, którą zamówili - przedpremierowe testowanie zostanie uruchomione 13 grudnia tego roku! Naturalnie pre-orderdery obu tytułów kupimy tez na Steamie.

Nad remasterami pracują studia Yippee! Entertainment oraz Torus Games. W ostatnim czasie dostaliśmy kilka grafik porównujących stare wersje z nowymi - sprawdźcie sami, jak prezentują się starawe, lecz nadal diabelnie grywalne, RTS-y w porównaniu z liftingiem poddanym przez producentów.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?