Age of Empires IV pojawi się na X019

Aaron Greenberg opublikował na Twitterze najprawdopodobniej fragment najnowszego zwiastuna Age of Empires IV, podpisując go jako "nowy Wiek jest przed nami na X019". Czyżby to nowe otwarcie dla całej marki?

@ 14.11.2019, 09:19
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc

Age of Empires IV pojawi się na X019

Już dzisiaj, 14 listopada, firma Microsoft zorganizuje swoją największą - jak zapowiadają - konferencję. A właściwie to jednodniowe wydarzenie na wzór PlayStation Experience - X019 w Londynie! Całość oczywiście będzie transmitowana na żywo, w ramach programu Inside Xbox. Prawdopodobnie podczas tego wydarzenia dowiemy się wreszcie, co z Age of Empires IV!

Cóż, słowo "prawdopodobnie" tutaj niespecjalnie pasuje, wszak już podczas tegorocznych targów gamescom (w sierpniu) dostaliśmy potwierdzenie na temat obecności nowej części kultowej marki RTS-ów podczas wydarzenia X019. Co ciekawe, dziś - czyli tego samego dnia - debiutuje odświeżona druga część - Age of Empires II: Definitive Edition! W każdym razie nową zajawkę nadchodzących nowości na temat "czwórki" opublikował na Twitterze Aaron Greenberg odpowiadający za marketing gier ze stajni Xboksa! Najwyraźniej jest to fragment zwiastuna, który został podpisany "Nowy Wiek jest przed nami na #X019".

X019 rozpocznie się o godzinie 21 naszego czasu. W ramach prezentacji mamy dostać informacje na temat dziesięciu gier od Xbox Game Studios, zapowiedzi kompletnych nowości (mówi się o nowej marce od Obsidian Entertainment, autorów dopiero co wydanego The Outer Worlds), a także ogłoszenia dużej informacji na temat Xbox Game Pass. Może coś o Project Scarlett? Bardzo byśmy sobie tego życzyli!


Sprawdź także:
Age of Empires IV

Age of Empires IV

Premiera: 28 października 2021
PC

Age of Empires IV to kolejna odsłona legendarnej serii RTSów sięgającej korzeniami do lat 90' ubiegłego wieku. Tym razem za projektem stoi studio Relic Entertainment, twó...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospawlikus   @   12:28, 15.11.2019
Mówiąc w skrócie czekam :-) A dziś partyjka w AoE II: DE Uśmiech