Red Dead Redemption 2 - list otwarty Rockstar w związku z problemami wersji PC

Studio przeprasza za błędy i daje nam rekompensatę.

@ 13.11.2019, 18:55
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Premiera Red Dead Redemption 2 na PC nie obyła się bez problemów, a gracze dość licznie raportowali wszelakie błędy, zalewając fora falą komentarzy. Studio Rockstar wydało w tej sprawie oficjalny komunikat.

Post opublikowano na oficjalnej stronie firmy na Facebooku. Przedstawiciele firmy wspominają w nim, że zdają sobie sprawę z błędów i niedociągnięć, jednocześnie pracując nad ich poprawą. Obecnie firma nie chce dzielić się jednak postępami w pracach nad szlifami - gdy będą gotowi do ich opublikowania, dadzą nam znać.

Rockstar daje też do zrozumienia, że błędy tyczą się głównie niektórych specyficznych połączeń kart NVIDIA, wersji sterownika GeForce Experience i pewnych procesorów. Studio ściśle współpracuje z NVIDIA nad naprawieniem tego problemu. Jednocześnie jeszcze dziś mamy otrzymać łatkę, która naprawi niektóre błędy - m.in. związane z dokuczliwym stutteringiem.

W ramach rekompensaty, jeśli ogramy Red Dead Redemption 2 na PC w ten weekend, otrzymamy bonus do trybu Online - przedmiot Prieto Poncho oraz zestaw amunicji i prowiantu.


Sprawdź także:

Red Dead Redemption II

Premiera: 26 października 2018
PS4, XBOX ONE, PC

Red Dead Redemption II to trzecia odsłona cyklu gier akcji rozgrywających się na Dzikim Zachodzie (pierwsze było Red Dead Revolver) w czasach rewolucji przemysłowej. Za j...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?