Warner Bros. skasowało dwa projekty sandboksów w świecie Supermana

Superman mógł otrzymać dwie gry o charakterystyce sandboksa, ale Warner Bros. usunął obie.

@ 13.11.2019, 22:15
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
inne

Warner Bros. skasowało dwa projekty sandboksów w świecie Supermana

W sieci pojawiły się bardzo ciekawe informacje dotyczące projektów Warner Bros. Firma w przeszłości tworzyła dwa duże tytuły związane z Supermanem, jednak zdecydowała się anulować oba, o czym donosi Geeks Worldwide.


Jeśli pogłoski są prawdziwe, Warner Bros. opracowało dwie gry z Supermanem od 2013 roku i obie zostały anulowane. Na to przynajmniej wskazują rewelacje, jakie pojawiły się w wątku na Twitterze autorstwa Jamesa Sigfielda, dziennikarza z Geeks Worldwide.


Sigfield wspomina w jaki sposób Warner Bros. przyjmowało informacje od różnych reżyserów i producentów gier w 2013 roku dla gry Superman. Jednym z tytułów była produkcja typu open-world, podobna do Marvel's Spider-Man, które zostało wydane w zeszłym roku. Jednak projekt został anulowany podczas fazy prototypowania.


Kolejne dzieło nosiło tytuł Superman: Unbound, czyli ten sam, co film animowany Superman wydany w 2013 roku. Przedsięwzięcie miało się rozgrywać w mieście o nazwie Kandor, a jego konstrukcja nie byłaby aż tak otwarta, jak świat poprzedniego projektu. Ponadto niektórzy złoczyńcy, z którymi spotkał się Superman, to Braniac i Doomsday.


Jak w przypadku każdej pogłoski, powyższe doniesienia przyjmować trzeba z odrobiną dystansu. Sigfield kończy swój wątek twierdząc, że Warner Bros nadal rozmyśla  nad grą w uniwersum Supermana, ale konkretów wciąż brak

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?