Tegoroczne Inside Xbox największe w historii

Ciekawe czy dostaniemy jakieś nowe informacje na temat Xboksa Scarlett.

@ 13.11.2019, 11:08
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, xbox one

Już jutro wieczorem będziemy mogli obejrzeć kolejna imprezę z cyklu Inside Xbox. Wydarzenie nazwane zostało X019, a jego start zaplanowano na godzinę 21:00 czasu polskiego. Microsoft promuje je za pomocą efektownego zwiastuna.

Jeśli wierzyć materiałowi promocyjnemu, X019 będzie największą imprezą z cyklu Inside Xbox w historii. Dzięki transmisji z Londynu będziemy mogli poznać nowe informacje na temat projektów przygotowywanych w ramach struktur giganta z Redmond

Zobaczymy nowe wieści na temat planowanych gier, usługi xCloud oraz konsoli Xbox Scarlett. Z oczywistych względów brakuje większej ilości detali, ale impreza już jutro, więc czekać długo nie będziemy. Z gier liczymy na kolejne Halo, Wasteland 3, Microsoft Flight Simulator oraz niezapowiedziane do tej pory przedsięwzięcia.

Jak wspomniałem, X019 rozpocznie się już jutro o godzinie 21:00 czasu polskiego.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?