Pokemon Sword i Pokemon Shield - zwiastun premierowy

Posiadacze Switcha w piątek wyruszą szukać Pokemonów.

@ 12.11.2019, 21:12
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

Pokemon Sword i  Pokemon Shield - zwiastun premierowy

W sieci zagościł najnowszy, tym razem premierowy trailer gier Pokemon Sword i Pokemon Shield. Obie produkcje trafią do sprzedaży już w najbliższy piątek, 15 listopada, na Nintendo Switch.

Wyprodukowane przez firmę GameFreak gry to kolejne części popularnej serii gier o Pokemonach. Zgodnie z tradycją do sprzedaży trafią dwie gry - tym razem nazwane Sword i Shield. W ogólnych założeniach są to identyczne produkcje, z lekko różną zawartością - dzielą je różny zestaw stworków czy przeciwników. Sama mapa czy opowiadana w grze fabuła pozostają identyczne dla obu pozycji.

W grach Pokemon Sword oraz Pokemon Shield wcielamy się w początkującego trenera Pokemon, który rozpoczyna przygodę z jednym stworkiem i następnie łapie kolejne, biorąc udział w pojedynkach. Zabawa polega na eksploracji świata, poszukiwaniu nowych Pokemonów i braniu udziału w turowych starciach z przeciwnikami. 

Poniżej obiecany zwiastun.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?