Naughty Dog rekrutuje do prac nad trybem multiplayer do The Last of Us: Part II

The Last of Us: Part II będzie wyposażone w tryb wieloosobowy, a Naughty Dog aktualnie poszukuje projektantów do pracy nad tym trybem.

@ 12.11.2019, 17:31
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

W sieci pojawiła się bardzo interesująca informacja dotycząca gry The Last of Us: Part II, która najwyraźniej dostarczy nam rozbudowany tryb wieloosobowy. Dlaczego zakładamy, że rozbudowany? A no dlatego, że Naughty Dog rozpoczęło dodatkową rekrutację na stanowiska odpowiedzialne właśnie za tryb online.

Ogłoszenie o pracę dotyczy programistów sieciowych systemów, którzy mieliby pomóc w pracach nad ich najnowszą, ekskluzywną na PlayStation 4 superprodukcją. Na oficjalnej stronie możemy przeczytać następujący opis wolnego stanowiska:

„Rozwijając nasz zespół, poszukujemy aktualnie programistów znających się na architekturze i wdrażaniu kluczowych technologii w trybach wieloosobowych. Potrzebujemy kogoś, kto jest pasjonatem gier z trybem mulitplayer oraz jest skłonny pracować przy różnych rozwiązaniach, w tym technologii serwerowych, sieci gier, matchmakingu, przechowywania danych o graczach i transakcji w wirtualnych sklepach, zachowując jednocześnie wysoki standard niezawodności i bezpieczeństwa informacji.”

Jak widać potrzebna jest dodatkowa rekrutacja, aby tryb wieloosobowy w drugiej części był na wysokim poziomie. Multiplayer z części pierwszej cieszył się dużym zainteresowaniem i nawet miesiące po premierze nie było problemu ze znalezieniem zapełnionych serwerów.

The Last of Us: Part II będzie dostępne od 29 maja 2020 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?