Borderlands 3 sprzedaje się bardzo dobrze

Wysoką sprzedażą Borderlands 3 chwali się wydawca gry, firma Take-Two.

@ 08.11.2019, 10:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Studio Gearbox Software ujawniło, że jego najnowszy projekt, Borderlands 3, sprzedaje się bardzo dobrze. W ciągu zaledwie kilku dni od premiery, w ręce graczy trafiło ponad 5 mln egzemplarzy gry, a właśnie dowiedzieliśmy się, że liczba ta jest obecnie jeszcze wyższa.

Take-Two komentowało ostatnio swoje wyniki finansowe za bieżący kwartał. Przy okazji korporacja ujawniła, że Borderlands 3 powędrowało już do sklepów w nakładzie przekraczającym 7 mln kopii. Wynik imponujący, ale trzeba wziąć pod uwagę, że najgorętszy okres sprzedażowy - święta - dopiero przed nami.

Wpływ na sprzedaż będzie miała też na pewno zawartość popremierowa, a tej studio Gearbox planuje dość sporo. Nie znamy jeszcze konkretów, ale w najbliższych miesiącach Borderlands 3 ma dostać sporo różnej maści dodatków, rozszerzających rozgrywkę.

Borderlands 3 dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na zakup, rzućcie okiem na naszą recenzję.


Sprawdź także:

Borderlands 3

Premiera: 13 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Borderlands 3 to kolejna część słynnej serii strzelanek, w których wcielamy się w rolę jednego z czterech protagonistów i na pełnej niebezpieczeństw planecie Pandora star...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?