Fabuła w Diablo IV będzie bardziej przyziemna

Co nieco na temat świata Diablo IV opowiedział kreatywny dyrektor gry.

@ 07.11.2019, 20:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Dzień bez Diablo IV dniem straconym, czyż nie? Na szczęście mamy dla Was kolejne informacje na temat najnowszego przedsięwzięcia studia Blizzard. Tym razem dowiedzieliśmy się co nieco na temat wirtualnego świata oraz historii, jaką będziemy mogli poznać.

W trakcie BlizzCon 2019 twórcy Diablo IV dość chętnie opowiadali o swoim nowym projekcie. Jeden z nich, Sebastian Stępień, przyznał, że świat gry będzie bardziej "przyziemny" i mroczniejszy od tego, który mogliśmy zobaczyć w Diablo III. Bardziej będzie przypominał dwie pierwsze części sagi.

Stępień powiedział również, że w Diablo IV będziemy mogli zwiedzić ponad 100 wiosek, co daje pewien pogląd na to, jak duży obszar będziemy mogli w tytule przemierzyć. Każda wioska będzie oczywiście odmienna, zarówno pod względem mieszkańców, jak i rozmiaru.

"Chcemy przywrócić klimat, który sprawiał, że Diablo jest unikatowe. Nie chodzi tylko o mrok, więc to jest dla nas bardzo, bardzo ważne, ponieważ wpływa na praktycznie każdy element rozgrywki. Pierwsza sprawa to historia. Chcemy, aby była bardziej przyziemna niż ta z Diablo III. Uważamy, że najlepiej przekazać ją poprzez opowieści prostych ludzi".

Diablo IV zapowiedziane zostało na PC, PS4 oraz Xboksa One. W tym momencie nie wiemy niestety kiedy trafi ono do sprzedaży.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?