Blizzard chce, aby Diablo IV oferowało cross-play

Dzięki temu w Diablo IV będzie można grać wspólnie na różnych platformach.

@ 06.11.2019, 20:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Blizzard chce, aby Diablo IV oferowało cross-play

Diablo IV zostało oficjalnie zaprezentowane przed kilkoma dniami, a od tamtej pory w miarę regularnie docierają do nas nowe informacje na jego temat. Tym razem dowiedzieliśmy się, że deweloperzy przedsięwzięcia chcieliby wspierać technologię cross-play.

Rdzeniem zabawy w Diablo IV będą rozwiązania pod wieloma względami przypominające MMO. Chodzi o to, że gracze będą mogli brać udział w specjalnych wieloosobowych wydarzeniach, a nawet odwiedzać strefy dedykowane potyczkom PvP.

Wbudowany w grę tryb multiplayer łączyć ma niepostrzeżenie potyczki solo z tymi przeznaczonymi dla wielu osób. Ze względu na to, Blizzard chce, aby możliwa była zabawa międzyplatformowa. Aby dało się łączyć z osobami grającymi na innym sprzęcie bez jakichkolwiek ograniczeń.

"Bardzo jesteśmy podekscytowani cross-play. Są techniczne detale, które musimy przezwyciężyć z twórcami sprzętu, ale naszym celem jest osiągnięcie cross-play".

Diablo IV jest w dość wczesnej fazie powstawania, a to znaczy, że na premierę najpewniej poczekamy dość długo. Póki co wiemy, że projekt zmierza do posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol Xbox One i PlayStation 4. Prawdopodobnie ogramy go jednak również na next-genach, choć Blizzard w tej kwestii póki co milczy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?