Obcy: Izolacja z gameplayem na Nintendo Switch - premiera jeszcze w 2019 roku

Jedna z lepszych skradanek trafi na Switcha.

@ 31.10.2019, 19:40
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

Obcy: Izolacja z gameplayem na Nintendo Switch - premiera jeszcze w 2019 roku

Od premiery Obcy: Izolacja minęło już 5 lat, ale firma Feral Interactive postanowiła dać grze drugie życie - tym razem na konsolce Nintendo Switch. Właśnie pokazano pierwszy gameplay z tej platformy.

Gra nie jest najnowsza, ale w dniu premiery oferowała co najmniej zadowalającą oprawę wizualną. Zdaje się, że port na Switcha nie będzie mocno postrzępiony w tej kwestii - patrząc na pierwsze urywki, gameplay prezentuje się bardzo solidnie. Oby równie dobrze wypadała płynność rozgrywki.

Obcy: Izolacja na Switcha trafi wraz ze wszystkimi dodatkami, więc otrzymujemy kompletną przygodę. Premiera ma odbyć się jeszcze w bieżącym roku, więc twórcom portu nie zostało już wiele czasu na ostateczne szlify.

Sama gra jest połączeniem horroru, skradanki i gry przygodowej. Gracz wciela się w postać Amandy Ripley - córki Ellen Ripley, a zatem bohaterki pierwszej części filmowej sagi. Amanda przybywa na pokład stacji handlowej Sevastopol, celem odnalezienia czarnej skrzynki z zapisem lotu statku USCSS Nostromo. Liczy też na to, że uda jej się dowiedzieć co konkretnie stało się z jej matką. Przeszkodą okazuje się tytułowy Obcy.

Tytuł zebrał doskonałe recenzje, choć sprzedaż niestety okazała się przeciętna. Wydanie na Switcha być może podreperuje nieco ostateczny wynik.


Sprawdź także:
Obcy: Izolacja

Obcy: Izolacja

Premiera: 07 października 2014
PC, PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE, SWITCH

Alien: Isolation to kolejny projekt studia Creative Assembly znanego głównie za sprawą świetnych gier strategicznych, a konkretniej serii Total War. Tym razem deweloper w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?