Red Dead Redemption 2 - nowy trailer z wersji PC i screeny w 4K + pre-load. Gra obsłuży ray tracing?

Śledzenie promieni w Red Dead Redemption 2 na blaszakach?

@ 31.10.2019, 16:58
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Red Dead Redemption 2 - nowy trailer z wersji PC i screeny w 4K + pre-load. Gra obsłuży ray tracing?

Firma NVIDIA pochwaliła się kilkoma ujęciami z Red Dead Redemption 2 w wersji na komputery. Obrazki uchwycono w rozdzielczości 4K i - być może - z włączonym ray tracingiem. Jednocześnie Rockstar zaprezentowało nowy, choć krótki trailer składający się ze scenek z gry. Warto mieć na uwadze, że mogą one zawierać pewne spoilery.

Mimo nadchodzącej premiery, ani Rockstar ani NVIDIA nie potwierdzają, że gra na PC skorzysta z ray tracingu, czyli technologii śledzenia promieni od Zielonych. Na poniższych screenach widzimy jednak bujnie błyskające promienie słoneczne, a także znaczek RTX w rogu.

Możliwości są dwie - albo ray tracing faktycznie trafi do gry, albo po prostu NVIDIA reklamuje swoje najnowsze karty z rodziny RTX - jako najlepszą opcję do ogrywania Red Dead Redemption II. Jak będzie faktycznie, przekonamy się już niebawem - 5 listopada gra zadebiutuje na blaszakach.

Póki co - jeśli zakupiliście już swoją kopię - możecie rozpocząć proces ściągania. Łatwo nie będzie, bo do pobrania jest około 110 GB danych! Na koniec przypominamy wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Red Dead Redemption II

Red Dead Redemption II

Premiera: 26 października 2018
PS4, XBOX ONE, PC

Red Dead Redemption II to trzecia odsłona cyklu gier akcji rozgrywających się na Dzikim Zachodzie (pierwsze było Red Dead Revolver) w czasach rewolucji przemysłowej. Za j...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   17:21, 31.10.2019
Kurcze... no chyba na RDR2 skuszę się jako pierwsze.
0 kudosluki505   @   18:07, 31.10.2019
Kurka wódka, chyba zakupie drugi raz na PC już w dniu premiery na steamie. Ta gra wygląda tak obłędnie że aż żal nie kupić.