Electronic Arts zakłada, że Star Wars Jedi: Upadły Zakon sprzeda się w nakładzie 6-8 mln przed końcem roku fiskalnego

Star Wars Jedi: Upadły Zakon ma rozchodzić się bardzo dobrze.

@ 31.10.2019, 11:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Electronic Arts zakłada, że Star Wars Jedi: Upadły Zakon sprzeda się w nakładzie 6-8 mln przed końcem roku fiskalnego

Firma Electronic Arts skomentowała swoje najnowsze wyniki finansowe, a podczas konferencji przemawiał Blake Jorgensen. Szef finansowy korporacji powiedział co nieco na temat planowanej sprzedaży Star Wars Jedi: Upadły Zakon.

Z wypowiedzi Jorgensena wynika, że Star Wars Jedi: Upadły Zakon powinno się sprzedawać naprawdę dobrze. Premiera tytułu nastąpi już w listopadzie bieżącego roku, a przed końcem marca roku 2020 powinno być ono w rękach nawet 8 milionów graczy.

Przy okazji, Electronic Arts ujawniło, że obie części Star Wars: Battlefront sprzedały się do tej pory w nakładzie 33 milionów jednostek. Spółka nie zdradziła niestety czy DICE pracuje już nad "trójką", co w sumie nie byłoby w żadnym razie zaskoczeniem. Jorgensen zdradził jedynie, że EA dłubie przy "rzeczach związanych z Gwiezdnymi Wojnami".

Kiedy nowe projekty trafią do sprzedaży? Najpewniej w 2021 albo 2022 roku i najprawdopodobniej na konsolach następnej generacji. Więcej detali, jak tylko je poznamy.

Premiera Star Wars Jedi: Upadły Zakon zaplanowana została na 15 listopada bieżącego roku, a grać będziemy wówczas na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   17:31, 31.10.2019
Śmieszą mnie takie prognozy, szczególnie firm, które już nie raz dawały ciała.