The Outer Worlds ukończone w kilkadziesiąt minut

Gra The Outer Worlds została ukończona w czasie 30:54 przez speedrunnera i YouTubera o pseudonimie „It's Jabo”.

@ 29.10.2019, 19:12
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

The Outer Worlds ukończone w kilkadziesiąt minut

The Outer Worlds, jednoosobowe RPG science fiction od Obsidian Entertainment zadebiutowało 25 października na PlayStation 4, Xbox One i PC (wymagania). Jeśli jeszcze nie zagłębiliście się w grę, przygotujcie około 25-30 godzin wolnego czasu, ewentualnie podglądnijcie speedrunnera „It's Jabo”, który zdecydował, że to o wiele za długo i podjął się ukończenia tytułu w krótszym czasie.

Z obolałymi palcami od klikania, Jabo ukończył speedrun w 30 minut i 54 sekundy. Mimo zadowolenia z ram czasowych, Jabo wciąż nie jest w pełni zadowolony i stwierdził, że "ten speedrun jest bardzo świeży i można tutaj jeszcze wiele nadrobić w ciągu następnych kilku tygodni - ale trzydzieści minut jest dobrym punktem wyjścia".

Jeśli tego rodzaju rozgrywka Wam odpowiada, z pewnością zainteresuje Was informacja, że ​​Jabo ma również inne gry na swoim koncie, w tym Fallout 3 i Fallout New Vegas. Możecie sprawdzić je na jego kanale.

The Outer Worlds jest już dostępne na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Jeżeli nie zdecydowaliście się jeszcze na jego zakup, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję.


Sprawdź także:
The Outer Worlds

The Outer Worlds

Premiera: 25 października 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

The Outer Worlds to połączenie pierwszoosobowej gry akcji, strzelanki oraz elementów  cRPG-owych w klimatach postapokaliptycznego science-fiction. Za projekt odpowiada st...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   09:18, 30.10.2019
No nie obejrzę przecież tego wideo, bo spoilery...
Pewnie większą cześć tego przejścia zajmują ekrany ładowania Uśmiech