Battlefield 5 - Wojna na Pacyfiku - nowe mapy, bronie i pojazdy. Powrót na Wyspę Wake!

Studio DICE kontynuuje wsparcie swojej strzelanki.

@ 23.10.2019, 19:10
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Battlefield 5 - Wojna na Pacyfiku - nowe mapy, bronie i pojazdy. Powrót na Wyspę Wake!

Battlefield 5 zadebiutowało jako gra-usługa, którą DICE stale rozwija. Właśnie zapowiedziano kolejną darmową dla posiadaczy gry zawartość w ramach rozdziału Wojna na Pacyfiku. Świeży content trafi na serwery już niedługo, a konkretniej 31 października na PC, PS4 i XOne.

Gracze przeniosą się w realia II wojny światowej i wezmą udział w jednym z największych starć w historii tego konfliktu zbrojnego. Możemy liczyć na trzy nowe mapy: Iwo Jima, Sztorm na Pacyfiku oraz Wyspa Wake. Dwie pierwsze mapki ogramy już pod koniec październiku, z kolei kultowa Wyspa Wake (znana z poprzednich części) w odświeżonej wersji trafi na serwery Battlefield 5 w grudniu.

Oprócz tego, DICE obiecuje nowe pojazdy, jak M4 Sherman czy F4U Corsair. Z nowych broni otrzymamy m.in. japońską katanę czy mobilny miotacz ognia, a także kilka pukawek. Nie zabraknie również kolejnych strojów i skórek do odblokowania. W rozdziale Wojna na Pacyfiku zagramy jako żołnierz sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych lub członek Cesarskiej Armii Japońskiej.

Więcej detali znajdziecie na stronie aktualizacji, a poniżej jej zwiastun. Warto też dodać, że w dniach 1-4 listopada na trzech docelowych platformach Battlefield 5 z aktualizacją Wojna na Pacyfiku sprawdzimy bez konieczności posiadania gry - w ramach darmowego weekendu.


Sprawdź także:
Battlefield V

Battlefield V

Premiera: 20 listopada 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Battlefield V to kolejna odsłona szlagierowej serii gier FPS od szwedzkiego studia DICE oraz firmy Electronic Arts, których akcja osadzona jest w historycznych realiach. ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?