Dragon Ball Z: Kakarot - gameplay podsumowujący cechy gry

Firma Bandai Namco wypuściła nowy gameplay z Dragon Ball Z: Kakarot. Możemy obejrzeć w nim przegląd mechanizmów, które zagoszczą do nowej przygodowe gry akcji w uniwersum Dragon Ball Z.

@ 23.10.2019, 11:29
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Dragon Ball Z: Kakarot - gameplay podsumowujący cechy gry

Firma Bandai Namco, będąca wydawcą nadchodzącej przygodowej gry akcji z elementami RPG i beat 'em up z uniwersum Dragon Ball, udostępniła gameplay z Dragon Ball Z: Kakarot, w którym podsumowano wszystkie "ficzery", jakimi dysponować będzie ten tytuł.

O Dragon Ball Z: Kakarot po raz pierwszy dowiedzieliśmy się na tegorocznych targach E3. Tytuł ma być kompleksowym przewodnikiem po świecie Dragon Ball Z, a w trakcie rozgrywki rozegramy większość ikonicznych bitew oraz scen pochodzących z serialu. Sama obsada zdaje się potwierdzać tę tezę - pojawią się takie tuzy jak Goku, Gohan, Vegeta, Saiyan, Freeza, Android, Cell czy też Buu.

Dzieło autorstwa studia CyberConnect2 zaoferuje nie tylko efektowne walki. Nadrzędną rolę pełni tutaj oczywiście eksploracja świata oraz fabularne wydarzenia napędzające akcję. Gameplay obfitować będzie również w mechanizmy znane z gier RPG - rozwijanie postaci, drzewka umiejętności, zbieranie surowców, crafting - ale także otwarty świat oraz zdania poboczne.

Dragon Ball Z: Kakarot ukaże się na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 już 17 stycznia 2020 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?