Batman: Arkham Legacy to nowa gra studia WB Montreal?

Tak twierdzi dość popularny "plotkarz", którego doniesienia już kilkakrotnie się zmaterializowały.

@ 21.10.2019, 19:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Batman: Arkham Legacy to nowa gra studia WB Montreal?

Przy serii Batman: Arkham do tej pory pracowały dwie ekipy: Rocksteady oraz WB Montreal. Właśnie do sieci trafiła soczysta plotka związana z przedsięwzięciem drugiego z wymienionych studiów.

Na łamach Twittera pojawił się wpis autorstwa niejakiego Sabi. Tajemniczy jegomość twierdzi, że niebawem dojdzie do zapowiedzi kolejnej gry z serii Batman: Arkham, a będzie ona zatytułowana Batman: Arkham Legacy. Co ciekawe, grać będziemy w niej nie tylko Batmanem, ale także innymi członkami "rodziny" Człowieka-Nietoperza.

Konkretów na temat Batman: Arkham Legacy oczywiście nie znamy, ale jeśli wszystko pójdzie dobrze, niebawem takowe powinny się pojawić. Warto pamiętać, że nie mamy do czynienia z oficjalną zapowiedzią, ale informacjami niejako "wyssanymi z palca".

Oczywiście temat obserwujemy bacznie i będziemy Wam na bieżąco przekazywać wszelkie nowości.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   19:15, 22.10.2019
Szkoda że ma być to kolejna gra z Batmanem z podtytułem Arkham. Asylum, City i Knight tworzyły piękną trylogię, by nie pamiętać o Origins. Nie mówię że nowa odsłona będzie zła, ale zaburzy ładnie zakończoną historię. Najlepiej gdyby nowy Batman był oddzielną historią.
0 kudosGuilder   @   22:31, 22.10.2019
Wiem, że to w gruncie rzeczy niemożliwe, ale podtytuł Legacy (dziedzictwo) nie musi wskazywać na samego Batmana. Takim Red Hoodem by się polatało. Z drugiej strony, skoro udało się zrobić Arkham Knighta w zasadzie bez wiadomo-kogo, to może i dałoby się zrobić coś porządnego bez Wayne'a?
0 kudosMicMus123456789   @   11:51, 23.10.2019
Cokolwiek wymyślą pewnie znów będzie to sukces i oby od początku, a nie jak było w przypadku Arkham Knight'a Dumny