Call of Duty: Modern Warfare - nowy trailer przedstawia zabawę w 4K i 21:9 na PC

Na blaszakach odblokujemy do tego klatki i pogrzebiemy w licznych ustawieniach.

@ 19.10.2019, 17:43
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Call of Duty: Modern Warfare jawi się jako jedna z najciekawszych odsłon serii, a spora w tym zasługa zupełnie nowego silnika. Twórcy szykują dopracowane wydanie na wszystkie platformy, w tym także blaszaki, gdzie gra zaoferuje najwięcej technicznych atrakcji.

Właśnie Infinity Ward opublikowało nowy zwiastun, zapewniający nas o wysokim poziomie Modern Warfare na blaszakach. Posiadacze mocnych maszyn będą mogli cieszyć oko rozgrywką w 4K przy odblokowanym limicie klatek. Nie zabraknie ponadto wsparcia dla lubianego wśród PeCetowców formatu 21:9, a nawet rozbudowanych konfiguracji z kilkoma monitorami.

Pokrzywdzeni nie będą też posiadacze mniej wydajnych sprzętów, bowiem twórcy obiecują liczne suwaki w panelu ustawień - będziemy mogli dostosować oprawę do wydajności naszego PC. Ponadto nie mogło zabraknąć wzmianki o ray tracingu, z którego skorzystają posiadacze kart NVIDIA RTX. Koniecznie zerknijcie też na wymagania sprzętowe.

Premiera gry na PC, PS4 i XOne już 25 października.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?