Seria Devil May Cry jest kluczową marką dla firmy Capcom

Korporacja podkreśla wagę Devil May Cry w swoim najnowszym raporcie.

@ 16.10.2019, 10:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Seria Devil May Cry jest kluczową marką dla firmy Capcom

Pisaliśmy niedawno o świetnej sprzedaży serii Resident Evil, a tym razem poruszamy kwestię innej kluczowej dla Capcomu marki - Devil May Cry. Jak się okazuje, Japończycy mają z nią mnóstwo planów, co znaczy, że wypada nastawić się na kolejne części.

Capcom opublikował niedawno najnowszy raport ze swojej działalności, a w publikacji czytamy, że Devil May Cry to kluczowa marka, równie ważna, jak Resident Evil. Choć spółka niczego oficjalnie nie zapowiedziała, można się spodziewać, że w przyszłości się to zmieni, być może nawet z okazji zbliżającej się premiery konsol następnej generacji.

"Co więcej, są przepełnieni energią oraz chęcią do tworzenia dla nowych rynków, to dlatego dołączyli do Capcomu, w którego DNA jest skupianie się na globalnych rynkach", czytamy w raporcie, w sekcji, w której Capcom próbuje zachęcić do siebie nowych deweloperów. "Jeśli pracownik jest wysoce wykwalifikowany, może otrzymać szansę pracy nad kluczowymi markami, pokroju Resident Evil oraz Devil may Cry we wczesnych latach swojej kariery. Ucząc się i osiągając rezultaty pod przewodnictwem lidera, a potem samodzielnie będzie w stanie przejąć rolę przewodnictwa".

Ostatnia odsłona serii Devil May Cry, czyli "piątka", zadebiutowała w marcu bieżącego roku. Dostępna jest ona w sprzedaży na komputerach osobistych (wymagania) oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Sprawdź także:
Devil May Cry 5

Devil May Cry 5

Premiera: 08 marca 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Devil May Cry 5 to powrót do głównej serii po nieszczególnie ciepło przyjętym odświeżeniu marki - DmC: Devil May Cry. Za produkcją stoi - niezmiennie od lat - firma Capco...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?