Wiedźmin 3: Dziki Gon debiutuje na Nintendo Switch!

Jedna z najbardziej zaskakujących premier ostatnich lat.

@ 15.10.2019, 20:05
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

Wiedźmin 3: Dziki Gon debiutuje na Nintendo Switch!

Choć wydawało się to nierealne, dziś ma miejsce premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon z dodatkami Krew i Wino oraz Serca z Kamienia na kieszonkowej platformie Nintendo Switch!

Trzecie przygody Wiedźmina Geralta trafiły na wciąż świetnie sprzedające się urządzenia od Nintendo i z miejsca zebrały bardzo pozytywne opinie. Oczywiście musimy być świadomi, że gra nie wygląda tak dobrze jak na "dużych" platformach - tytuł doczekał się wyraźnych cięć w oprawie, ale za to możemy zabrać go ze sobą niemal wszędzie.

Pierwsze recenzje są z reguły bardzo pozytywne. Ich autorzy doceniają mobilny port, który oferuje tę samą, potężną zawartość, jaką otrzymały inne platformy. Wiedźmin 3 na Switcha to przede wszystkim pozycja do grania w trybie handheld, gdzie na niewielkim ekranie konsolki tytuł prezentuje się w ruchu naprawdę przyzwoicie. Wrażenia są wyraźnie gorsze przy graniu w trybie stacjonarnym na telewizorze, lecz to było do przewidzenia.

Jeśli chodzi o płynność, to gra śmiga w dość stabilnych 30 klatkach - zdarzają się jednak sporadyczne spadki płynności. Nie są one jednak na tyle częste, by powodować frustrację.Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?