Need for Speed: Heat z ogromną mapą!

Ghost Games ujawnia mapę Need for Speed: Heat.

@ 13.10.2019, 16:49
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Need for Speed: Heat z ogromną mapą!

Studio Ghost Games podsyca atmosferę przed premierą Need for Speed: Heat, publikując sporych rozmiarów mapę gry. To może być największa lokacja w historii całej serii!

Twórcy ostatnio poinformowali o ukończeniu prac nad grą, więc zaplanowana na 8 listopada premiera jest niezagrożona. Debiut ścigałki odbędzie się na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Tymczasem zerknijcie na mapę gry - w wersji dziennej i nocnej.

"Obszar w NFS Heat to połączenie obszarów Miami i Florydy z górami Blue Ridge w Georgii, by zapewnić odpowiednią różnorodność obszaru. Do odkrycia jest ogromne miasto, a okolica oferuje wspaniałe panoramiczne widoki podczas jazdy samochodem." - wyjaśniają twórcy.

Zdaje się więc, że otoczenie będzie różnorodne - nie zabraknie jazdy po mieście, ale chyba najciekawiej będą prezentować się okoliczne tereny, gdzie zwolnimy nogę z gazu i będziemy podziwiać widoki. Jeśli chodzi o wymagania sprzętowe - mamy poznać je niebawem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?