Microsoft Flight Simulator - twórcy wyjaśniają, jak powstał świat gry

Projekt cechuje się imponującym rozmachem.

@ 13.10.2019, 12:29
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, xbox one

Microsoft Flight Simulator - twórcy wyjaśniają, jak powstał świat gry

Fani wirtualnego lotnictwa z niecierpliwością wyczekują zapowiedzianego w tym roku na targach E3 projektu Microsoft Flight Simulator. Twórcy właśnie przygotowali dla nas nowe wideo.

Gra tworzona jest z dbałością o najmniejsze detale, a jej skala zapiera dech w piersiach - twórcy przygotowali nam do latania potężne rozmiarowo lokacje, które odwzorowano na podstawie satelitarnych zdjęć planety Ziemia. Najnowszy materiał skupia się właśnie na kreacji świata gry - przedstawiciele Microsoft Studios opowiadają nam o tym, jak tworzyli tereny na potrzeby swojej produkcji. Jednocześnie możemy rzucić okiem na nowe fragmenty gameplayu.

Microsoft Flight Simulator zadebiutuje w 2020 roku na PC oraz Xboksach One. Warto przypomnieć, że projekty lokacji będą na bieżąco doczytywane z sieci - zastosowano specjalny system chmury. Technologia ta pozwoli odciążyć komputery i konsole, gwarantując przy tym niesamowicie detaliczne otoczenie przy zmniejszonej zasobożerności.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?