Studio IO Interactive podpisało umowę z Warner Bros. Interactive na nową grę

Duńskie studio IO Interactive zakontraktowało stworzenie nowej marki dla firmy Warner Bros. Interactive. Wydaje się, że może on dotyczyć produkcji wydanej już na konsole nowej generacji.

@ 11.10.2019, 11:16
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
inne

Studio IO Interactive podpisało umowę z Warner Bros. Interactive na nową grę

Niezależne już studio IO Interactive podpisało umowę z firmą Warner Bros. Interactive na dostarczenie gry na - prawdopodobnie - już konsole nowej generacji. Autorzy m.in. marki Hitman na razie nie zdradzają, co to ma być - projekt zapewne jest jeszcze w powijakach.

Firma Warner Bros. Interactive to mocny gracz na branżowym podwórku. W swoim portfolio wydawniczym ma takie marki jak Śródziemie, Mortal Kombat, Injustice, wirtualne adaptacje LEGO czy wspomnianego Hitmana (wraz z IO współpracowali nad drugą częścią nowożytnego Hitmana (2018), Hitman: Definitive Edition (2018) oraz Hitman HD Enhanced Collection z tego roku). Nowo podpisanym dealem z IO Interactive, wydawca pozyskał właśnie, co jest wielce prawdopodobne, nową markę. Istnieje szansa, że kolejne dzieło duńskiego dewelopera docelowo ukaże się na konsolach nowej generacji - te mają zadebiutować pod koniec przyszłego roku.

IO Interactive na razie ujawniło, że w planach ma stworzenie trzeciej części (a w praktyce ósmej) cyklu Hitman. Jak się okazuje, w tym samym programie dokumentalnym (gdzie zdradzono plany na trzeciego Hitmana), rzucili oni światło na swój "tajny projekt". Jak się okazuje, właśnie został on przyklepany z wydawcą.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   08:18, 13.10.2019
Star Wars'y w klimatach Hitmana Uśmiech