Call of Duty: Modern Warfare na nowym zwiastunie trybu Spec Ops

Call of Duty: Modern Warfare otrzymało kolejny zwiastun przedstawiający zasady rozgrywki. A do premiery coraz bliżej.

@ 09.10.2019, 22:15
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Call of Duty: Modern Warfare na nowym zwiastunie trybu Spec Ops

W sieci pojawił się najnowszy materiał wideo promujący Call of Duty: Modern Warfare, które już niedługo trafi do oficjalnej sprzedaży na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych (wymagania). Trailer koncentruje się na rozgrywkach wieloosobowych.

Niepowiązany z operacjami i misjami operacji specjalnych dodatkowy tryb hordy oparty na falach, znany jako Spec Ops jest bohaterem najnowszego trailera. To ekskluzywny i dodatkowy tryb współpracy dla grających w Call of Duty: Modern Warfare na PlayStation 4, w którym walczysz wspólnie z nawet trzema znajomymi przeciwko siłom wroga w intensywnej współpracy na jednej z trzech map wieloosobowych.

W trybie przetrwania Special Ops będziesz strzelał się z falami coraz trudniejszych i bardziej zdeterminowanych terrorystów. Zrobisz to jednak wyłącznie na PS4, o czym wspomniałem wcześniej. Ekskluzywność potrwa do 1 października 2020 roku.

Poniżej możecie rzucić okiem na najnowsze screeny z gry Activision oraz sprawdzić omawiany zwiastun. W tym również miejscu chcemy zapytać Was, czy jesteście zainteresowani Modern Warfare i zamierzacie kupić na premierę? Debiut nastąpi 25 października, na trzech wcześniej wymienionych platformach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?