Surviving: The Aftermath - nieformalna kontynuacja Surviving Mars zapowiedziana

Studio Haemimont Games ogłosiło, że pracuje nad nieformalną kontynuacją Surviving Mars. Surviving: The Aftermatch ukaże się pod koniec 2020 rok na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStatation 4. Pod koniec tego roku tylko na Epic Games Store i Xboksie One tytuł pojawi się we Wczesnym dostępie.

@ 08.10.2019, 13:00
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Studio Haemimont Games, autorzy Surviving Mars - strategii w klimacie city-buildera, w którym budowaliśmy marsjańskie, ludzkie kolonie i zasiedlaliśmy je nowo przybyłymi na Czerwoną Planetę osadnikami - oraz firma Paradox Interactive zapowiedziały nieformalną kontynuację wspomnianej gry. Surviving: The Aftermatch wyjdzie pod koniec 2020 roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4!

Surviving: The Aftermatch, podobnie jak Surviving Mars, zamierza zaoferować graczom znaną mechanikę, w której tworzymy na Marsie nowe osady, pozwalając ludzkim osadnikom na skolonizowanie Czerwonej Planety. A warunki, jakie panują na odległej planecie, zmuszają nas do zmiany taktyki względem analogicznej sytuacji na Ziemi - tutaj musimy brać pod uwagę również dostęp do surowców naturalnych takich jak woda czy nawet tlen. Nikhat Ali, główna producentka tytułu, ogłosiła, iż w tej odsłonie będziemy mierzyć się też z postapokaliptycznym środowiskiem!

Choć ogólnikowo poznaliśmy zarys nowej gry Haemimont Games, to więcej szczegółów poznamy na tegorocznym PDXCON-ie (organizowanym przez - jak można wywnioskować ze skrótowca, którym jest nazwa imprezy - Paradox Interactive). Odbędzie się dokładnie 19 października. Panel poświęcony grze zostanie uruchomiony o godzinie 10 naszego czasu i będzie można oglądać go na kanale Twitch firmy.

Na razie musimy zadowolić krótkim zwiastunem prezentującym wyłącznie logotyp produkcji. Surviving: The Aftermatch ukaże się pod koniec 2020 roku na komputerach osobistych (Steam oraz Epic Games Store) i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Pod koniec tego roku deweloperzy zaplanowali uruchomienie wersji we Wczesnym dostępie - w tej edycji tytuł będzie dostępny na PC-tach (tutaj ekskluzywnie na Epic Games Store) oraz Xboksie One, w programie Game Preview.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?