Mortal Kombat 11 - trailer ukazujący możliwości Terminatora

Terminator weźmie udział w turnieju Mortal Kombat, jego postać zostanie dorzucona w ramach dodatku.

@ 02.10.2019, 09:13
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Mortal Kombat 11 - trailer ukazujący możliwości Terminatora

Terminator T-800 będzie zawodnikiem z zawartości dodatkowej, która pojawi się w grze Mortal Kombat 11. Dzisiaj najnowszy trailer DLC został opublikowany i Terminator daje sobie w nim świetnie radę.

Terminator porusza się tak, jak w filmach - jak czołg, bez żadnych zahamowań. Przeważnie korzysta z walki wręcz i dodaje do swoich kombinacji strzały z pistoletu. Chwytanie wroga wydaje się wydobywać część jego bardziej zaawansowanej technologicznie broni, o ile nie znajduje się w powietrzu. Blokuje również szereg ataków, co daje mu pewną obronę przed mocniejszymi uderzeniami. Warto podkreślić, że bycie ceglaną ścianą najwyraźniej nie powstrzyma go przed teleportowaniem się za przeciwników - to również potrafi.

Terminator T-800 pojawi się w Mortal Kombat 11 jako część specjalnego pakietu już 8 ​​października. Ten element DLC zawiera także Sindela, Jokera i Spawna. Postacie te pojawią się odpowiednio 26 listopada, 28 stycznia i 17 marca.

Mortal Kombat 11 jest dostępne na PC (wymagania), PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Będzie także dostępny w Google Stadia.


Sprawdź także:
Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11

Premiera: 23 kwietnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Mortal Kombat 11 to najnowsza odsłona jednej z najstarszych oraz zdecydowanie najbrutalniejszej serii bijatyk. Za projekt odpowiada studio NetherRealms, mające na swoim k...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):