Destiny 2: Twierdza Cieni jest obecnie najlepiej sprzedającą się grą na Steam

Firma Bungie, twórcy Destiny 2: Twierdza Cieni, ma powód do świętowania.

@ 01.10.2019, 19:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Premiera Destiny 2: Twierdza Cieni nastąpi już dziś. Serwery, wedle planu, uruchomione zostaną o godzinie 21:00 czasu polskiego, a wtedy wszyscy zainteresowani nowym rozszerzeniem będą mogli je samodzielnie sprawdzić. Zainteresowanie tym, przynajmniej na Steam, jest bardzo wysokie.

Platforma Valve oferuje ranking najlepiej sprzedających się gier. W chwili pisania niniejszej wiadomości, na pierwszym miejscu zestawienia, a nawet na dwóch pierwszych, widnieje właśnie Destiny 2. Szczyt podium okupuje Destiny 2: Twierdza Cieni w wersji Deluxe, a zaraz za nim uplasowało się wydanie standardowe.

Konkretnych liczb niestety nie znamy, ale być może niebawem zostaną one ujawnione przez Bungie, a gdy tak się stanie nie omieszkamy ich Wam przekazać. Póki co pamiętajcie, że Destiny 2: Twierdza Cieni będzie od dziś dostępne na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:

Destiny 2: Twierdza Cieni

Premiera: 01 października 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Destiny 2: Twierdza Cieni to samodzielny dodatek przenoszący akcję Destiny 2na księżyc. Wydanie go ma szczególne znaczenie dla wersji PC, bowiem twórcy przeprowadzają mig...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?