Mikrotransakcje w Gears 5 będą ewoluować

Deweloperzy będą je dopasowywać do oczekiwań graczy. Nie bójmy się o to, że Gears 5 stanie się pay 2 win.

@ 01.10.2019, 19:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

Mikrotransakcje w Gears 5 będą ewoluować

Mimo że Gears 5 to naprawdę wyśmienita gra akcji, oferuje ono pewien dość kontrowersyjny element, szczególnie widoczny w trybie potyczek wieloosobowych. Mowa oczywiście o mikrotransakcjach, za sprawą których nabywać możemy różnej maści przedmioty kosmetyczne.

Owe mikrotransakcje nie podobają się graczom, którzy od premiery Gears 5 regularnie na nie narzekają, dopytując deweloperów czy zamierzają je w jakiś sposób zmieniać. Jeden z graczy obawia się nawet o to, że Gears 5 zamieni się w pewnym momencie w Star Wars: Battlefront II. Twórcy uspokajają, że tak się nie stanie.

W obliczu narzekań głos w sprawie zabrał szef studia The Coalition, Rod Fergusson, czyli ekipy odpowiedzialnej za grę. Powiedział on, że deweloperzy ciągle uczą się tego, jak wykorzystywać mikrotransakcje, a to znaczy, że obecne rozwiązania będą bezustannie modyfikowane i dopasowywane do oczekiwań ludzi. Będzie on ewoluował w miarę upływu czasu.

Liczymy na to, że twórcy nie puszczają słów na wiatr i rzeczywiście będą słuchać opinii grających. Wówczas Gears 5, dostępne obecnie na PC (wymagania) oraz Xboksie One, będzie naprawdę wyjątkowym projektem.


Sprawdź także:
Gears 5

Gears 5

Premiera: 10 września 2019
PC, XBOX ONE

Gears 5 to kolejna odsłona trzecioosobowych strzelanek, których akcja została osadzona w odległej przyszłości. Za projekt odpowiada studio The Coalition, twórcy czwartej ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?