Joel w The Last of Us: Part II odgrywa istotną rolę

Do tej pory bohater "jedynki" pozostawał w cieniu. Wreszcie postanowił jednak z niego wyjść.

@ 01.10.2019, 07:28
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Mamy dobre wieści dla graczy wyczekujących na przyszłoroczną premierę The Last of Us: Part II. Główny bohater "jedynki", Joel, także w dwójce odegra istotną rolę. Potwierdzili to sami deweloperzy.

W przypadku The Last of Us: Part II nie wcielamy się w Joela, ale Ellie. Jako że to młoda dziewczyna była bohaterką wszystkich dotychczasowych zwiastunów, gracze zaczęli się obawiać, że Joel w ogóle nie pojawi się w drugiej odsłonie niebywale klimatycznego cyklu. Tak się jednak nie stanie, choć relacje dwójki protagonistów nie będą najlepsze.

"Ich relacja nie jest dobra. Po części ze względu na to, że nastolatkowie to nastolatkowie, a po części ze względu na przeszłość, która sprawiła, że w ostatnim czasie nie widywaliśmy ich razem", wyjaśnił dyrektor kreatywny gry, Neil Druckmann. "Wiele elementów The Last of Us związanych jest z tym duetem, ich relacjami, tym jak na siebie wzajemnie wpływają. Powiedziałbym, że Joel odgrywa istotną rolę w grze".

Premiera The Last of Us: Part II zaplanowana została na dzień 21 lutego 2020 roku. Grać będziemy wówczas wyłącznie na konsoli PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudossebogothic   @   21:19, 02.10.2019
Podejrzewam, że jest po to by zginąć.