Uncharted - film na podstawie gry Naughty Dog ma nowego reżysera

To już kolejna osoba, która ma zająć się reżyserią filmu na podstawie serii Uncharted od firmy Naughty Dog.

@ 30.09.2019, 21:59
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Uncharted - film na podstawie gry Naughty Dog ma nowego reżysera

Film Uncharted ma nowego reżysera, mowa tutaj o osobie Travisa Knighta, który będzie zajmował stanowisko pozostawione przez Dana Tratchenberga (donoszą dziennikarze Deadline).

Knight jest znany ze swojej pracy w Laika, firmie zajmującej się animacją poklatkową, która stworzyła "Coraline", "ParaNorman" i "The Boxtrolls". Był producentem i głównym animatorem tych filmów, zaś samodzielnie wyreżyserował "Kubo and the Two Strings" w 2016 roku, aby późnej zająć się "Bumblebee" z 2018 roku.

Adaptacja gier Naughty Dog przeżyła od lat wiele zmian kadrowych. Reżyserzy, w tym Shawn Levy, Seth Gordon, Neil Burger, David Russell i Dan Trachtenberg, odeszli z projektu, a scenarzyści i aktorzy pojawiali się i wycofywali się z tej produkcji.

Mimo to Sony nie poddaje się i wciąż planuje stworzyć i wydać obraz, co jest godnym podziwu. Film na podstawie przygód z serii Uncharted ma pojawić się na srebrnym ekranie z końcem 2020 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   23:22, 30.09.2019
Z pewnością będzie to oscarowa produkcja...
0 kudoskrzywy_banen   @   11:05, 01.10.2019
Ciekawe ile jeszcze razy zmieni się reżyser tego filmu.