The Last of Us: Part II będzie sporo większe od pierwowzoru

Nie chodzi tylko o długość The Last of Us: Part II, ale także rozmiar lokacji.

@ 30.09.2019, 10:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

The Last of Us: Part II będzie sporo większe od pierwowzoru

W ostatnim czasie dość sporo pisaliśmy na temat The Last of Us: Part II. W sieci pojawiło się też kilka wywiadów z deweloperami, a z jednego z nich dowiadujemy się, że nowy projekt studia Naughty Dog jest sporo większy od wydanego kilka lat temu pierwowzoru.

Kwestię rozmiaru gry poruszyła jedna ze scenarzystek The Last of Us: Part II, Halley Gross. Powiedziała ona, że gra jest o około 50% większa w stosunku do "jedynki", przy czym nie chodzi tutaj wyłącznie o długość opowieści, ale także rozległość poszczególnych lokacji.

"Myślę, że mówimy, że gra jest o około 50% większa. Jest ogromna. Nie tylko jeśli chodzi o długość, ale także wszystkie nasze lokacje są większe i rozleglejsze, mamy więcej przerywników, mamy więcej postaci, mamy więcej animacji, mamy bardziej rozbudowane systemy walki. Pod każdym względem gra jest większa i lepsza".

Pierwsze The Last of Us potrafiło pochłonąć od 15 do 20 godzin wolnego czasu gracza. Dwójka, jeśli wierzyć Gross, powinna wystarczyć nam nawet na około 30 godzin. Przekonamy się o tym jednak dopiero w przyszłym roku. Premiera The Last of Us: Part II zaplanowana została bowiem na 21 lutego 2020 roku.


Sprawdź także:
The Last of Us: Part II

The Last of Us: Part II

Premiera: 19 czerwca 2020
PS4

The Last of Us: Part II to kontynuacja doskonale ocenianej przygodowej gry akcji z 2013 roku. Za jej opracowanie ponownie odpowiada zasłużone studio Naughty Dog.Akcja pro...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   11:30, 30.09.2019
Żeby tylko nie przegieli. Jedynka była taka w sam raz jeśli chodzi o długość. Mam nadzieję, że nie będą wydłużać dwójki na siłę...