Games with Gold na październik 2019

Firma Microsoft zaprezentowała ofertę październikowej aktualizacji gier w ramach abonamentu Games with Gold. Dostaniemy cztery gry - Disney Bolt/Piorun oraz Ninja Gaiden 3: Razor's Edge z Xboksa 360 oraz Tembo the Badass i Friday the 13th: The Game z Xboksa One.

@ 28.09.2019, 09:12
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
xbox 360, xbox one

Games with Gold na październik 2019

Niedawno poznaliśmy ofertę darmowych gier na październik od firmy Sony w konkurencyjnej usłudze PS Plus - co by nie mówić, zaproponowali solidny zestaw. Co prawda o połowę mniejszy, ale mam wrażenie, że o połowę bardziej treściwy. Microsoft w tym samym miesiącu niestety bez hitów pokroju Hitmana, który zadebiutował we wrześniowej rozpisce.

Październikowa aktualizacja oferty darmowych produkcji Games with Gold do najciekawszych nie należy. Na początku miesiąca dostaniemy Tembo the Badass Elephant - dwuwymiarową grę zręcznościową w komiksowej oprawie, gdzie wcielaliśmy się w wojowniczego słonia, tytułowego Tembo - oraz Disney Bolt - adaptację animacji od Piksara, która w polskiej wersji nosiła nazwę "Piorun". Od połowy miesiąca posiadacze aktywnego abonamentu Gold będą mogli pobrać na swoje dyski Friday the 13th: The Game oraz Ninja Gaiden 3: Razor's Edge. Pierwsza z produkcji to wieloosobowa przygodowa gra akcji, w której przenosimy się do znanego z filmowego oryginału Crystal Lake, by uciekać od dobrze znanego zamaskowanego mordercy lub później samemu stanąć po drugiej stronie barykady, tytuł bowiem działa w ramach asynchronicznego trybu multiplayer.

Ninja Gaiden 3: Razor's Blade z kolei to chyba najsłynniejsza odsłona serii kultowych slasherów. Znów wcielamy się w Ryu Hayabusę, który to stracił powierzony mu w opiekę Smoczy Miecz. Ruszamy zatem dowiedzieć się, kto stoi za kradzieżą, a także ukarać złoczyńców.

  • Tembo the Badass Elephant - gra dostępna od 1 do 31 października
  • Friday the 13th: The Game - gra dostępna od 16 października do 15 listopada
  • Disney Bolt - gra dostępna od 1 do 15 października
  • Ninja Haiden 3: Razor's Edge - gra dostępna od 16 do 31 października
Games with Gold to specjalna usługa, w ramach której wszyscy abonenci Xbox Live Gold na konsoli Xbox 360 oraz Xbox One otrzymują miesięcznie po dwie darmowe gry. Nowe pozycje pojawiają się zawsze 1 i 16 dnia danego miesiąca i są dostępne do nabycia tylko przez określony czas. Wszystkie pobrane tytuły na Xboksa 360 zostają z nami na stałe - nawet gdy przestaniemy opłacać abonament. W przypadku konsoli Xbox One, gry są dostępne w trakcie opłacania Xbox Live Gold. Dzięki wstecznej kompatybilności, tytuły z X360 i pierwszego Xboksa uruchomimy na XONE!


Sprawdź także:
Piorun

Piorun

Premiera: 18 listopada 2008
PC, PS2, PS3, XBOX 360, WII, DS

Bolt to zręcznościówka oparta na licencji animowanego filmu Disneya o tym samym tytule. Przedstawiona jest tutaj historia pewnego owczarka niemieckiego, który całe życie ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?