The Last of Us: Part II - film z nowymi szczegółami oraz fragmentami rozgrywki

Deweloperzy ze studia Naughty Dog przygotowali film ukazujący kulisy produkcji The Last of Us: Part II.

@ 27.09.2019, 09:34
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

The Last of Us: Part II - film z nowymi szczegółami oraz fragmentami rozgrywki

Przed kilkoma dniami poznaliśmy wreszcie datę premiery The Last of Us: Part II. Jako że wciąż pojawia się wiele pytań na temat przedsięwzięcia, deweloperzy postanowili na część z nich odpowiedzieć za sprawą nowego materiału filmowego.

Widoczne poniżej wideo to dziennik dewelopera, w którym twórcy dzielą się z nami detalami na temat tego, co zostało zaprezentowane. Film trwa mniej więcej 10 minut, a w jego trakcie mamy okazję zajrzeć za kulisy przedsięwzięcia i dowiedzieć się nowych szczegółów na jego temat. Seans to także nowe fragmenty z rozgrywki dla wszystkich zainteresowanych.

Materiał znajdziecie poniżej, a premiera The Last of Us: Part II zaplanowana została na dzień 21 lutego 2020 roku, wyłącznie na PlayStation 4. Z ostatnich doniesień wynika, że będzie to sporych rozmiarów projekt, albowiem dostaniemy go aż na dwóch dyskach. Co istotne, oba to kampania singlowa, bowiem produkcja nie będzie oferować kompletnie żadnych rozgrywek wieloosobowych.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   12:11, 30.09.2019
Byli tacy, którzy narzekali na wieść o braku multiplayera i twórcy zapowiedzieli, że tryb wieloosobowy może w przyszłości się pojawi. Podobno w jedynce był całkiem dobry (nie wiem, nie sprawdzałem nawet Dumny ), ale i tak to rozgrywka dla pojedynczego gracza jest tu najważniejsza.