Death Stranding ukończone, gra nie wymaga PS Plus

Hideo Kojima skończył swoje kolejne dzieło, grę Death Stranding.

@ 26.09.2019, 10:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Death Stranding ukończone, gra nie wymaga PS Plus

Hideo Kojima poinformował wreszcie, że jego kolejne dzieło, Death Stranding, otrzymało status "złoty". Oznacza to oczywiście, że prace nad projektem dobiegły końca i już nic nie stoi na przeszkodzie jego listopadowej premiery.

Wieść o ukończeniu projektu przekazał nam sam Kojima, pisząc na łamach Twittera. Jednocześnie podziękował on oczywiście całej swojej ekipie oraz osobom, które zainwestowały w Death Stranding albo pieniądze albo swój wolny czas.

Premiera Death Stranding zaplanowana została na dzień 8 listopada bieżącego roku, a z innego źródła dowiedzieliśmy się przy okazji, że projekt - mimo posiadania komponentu sieciowego - nie będzie wymagał subskrypcji PlayStation Plus. Interakcja z innymi będzie przebiegać bez wykupywania abonamentu.

Death Stranding dostępne będzie wyłącznie na PlayStation 4 - przynajmniej przez pewien czas. Na razie nie wiemy czy później pojawi się konwersja na inne platformy, ale raczej bym jej nie wykluczał.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   20:00, 26.09.2019
Zastanawiałem się właśnie czy PS Plus będzie konieczny do korzystania z sieciowych dobrodziejstw, ale skoro nie, to super Uśmiech