Borderlands 3 sprzedaje się w szalonym tempie

Pięć milionów kopii w pięć dni.

@ 23.09.2019, 19:34
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Borderlands 3 sprzedaje się w szalonym tempie

Jeśli ktokolwiek był na tyle szalony by wątpić w sukces Borderlands 3, to jego plan zawiódł. Gra sprzedaje się lepiej niż ciepłe bułeczki - właśnie poinformowano o fantastycznych wynikach!

W ciągu pierwszych pięciu dni obecności Borderlands 3 na rynku sprzedano aż 5 mln kopii gry! To bez wątpienia fantastyczny wynik, nawet jak na tak popularną markę. Jednocześnie jest to najlepiej sprzedająca się gra od Take-Two Interactive na PC - mimo obecności jedynie w Epic Games Store. Wynik jest nawet lepszy, niż w przypadku blaszakowej wersji Grand Theft Auto V! Przynajmniej jeśli mowa o pierwszych pięciu dniach obecności na rynku.

Borderlands 3 na PC to także najczęściej zamawiany pre-order w Epic Games Store. Ilość kopii kupionych cyfrowo na blaszaki według wydawcy znacząco przebiła sprzedaż pudełkową.

Dorzuciliście swoją cegiełkę do tego imponującego wyniku?


Sprawdź także:
Borderlands 3

Borderlands 3

Premiera: 13 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Borderlands 3 to kolejna część słynnej serii strzelanek, w których wcielamy się w rolę jednego z czterech protagonistów i na pełnej niebezpieczeństw planecie Pandora star...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoslukas94mos   @   19:33, 24.09.2019
Czy ja wiem, jak dla mnie to jakaś ściema... wszyscy moi znajomi którzy lubią Borderlandsa, i ogrywali każdą część do tego czekając na 3 odpuścili właśnie z powodu EGS, osobiście też tak zrobiłem... wolę poczekać mam w co grać Uśmiech
0 kudossebogothic   @   21:12, 24.09.2019
Oczywiście, wszyscy twoi znajomi to cały świat. Szczęśliwy
0 kudoskobbold   @   21:41, 24.09.2019
Cytat: sebogothic
Oczywiście, wszyscy twoi znajomi to cały świat. Szczęśliwy

Dla Niego tak właśnie może być. Swoją drogą ja też nie kupiłem...czyli jednak kłamią z tą sprzedażą! Cenzura