The Surge 2 - nowy gameplay w 4K i kolejne screeny z gry Deck 13

The Surge 2 na nowych screenach oraz w materiale wideo prezentuje się wyśmienicie, szczególnie dla fanów soulslike.

@ 23.09.2019, 17:09
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

The Surge 2 - nowy gameplay w 4K i kolejne screeny z gry Deck 13

W sieci opublikowano najnowszy materiał wideo dotyczący gry niemieckiego studia Deck 13 - The Surge 2. Tytuł zmierza na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste.

Studio Deck 13 jest ambitnym projektantem i ich najnowsza gra wideo pokazuje, jak wiele nowych rozwiązań oraz ulepszeń wprowadzili w swoim IP. Ich marka bazuje na charakterystyce rozgrywki z gier typu soulslike, czyli wysoki poziom trudności i odradzający się wrogowie, ale The Surge to gra science - fiction, w której ściera się ze sobą świat ludzi i robotów.

"Dwójka" wprowadza wiele usprawnień i ulepszeń, zaczynając od wyjścia poza badawczo-naukowe kompleksy na ulice miasta, poprzez nowe bronie, systemy walki, rozwiązania gameplayowe na lepszej oprawie graficznej kończąc. Jeżeli pierwsza część Wam odpowiadała, a światy fantasy znane z gier From Software Was już nudzą, to jest to pozycja dla Was.

Tytuł ma trafić na rynek 24 września, czyli już jutro będziecie mogli przetestować przygodę w świecie maszyn i mutantów. Jesteście zainteresowani?


Sprawdź także:
The Surge 2

The Surge 2

Premiera: 24 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

The Surge 2 to kontynuacja futurystycznej gry akcji z elementami RPG, reprezentująca mechaniki rozgrywki zbliżone do cyklu Dark Souls czyli tzw. "soulslike". Za projekt p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?