Call of Duty: Modern Warfare - beta na gameplayach 4K i screenach

Activision w tym roku wyda kolejną odsłonę swojego topowego cyklu strzelanin. Czekacie na Modern Warfare?

@ 21.09.2019, 17:15
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawiły się najnowsze materiały z gry wideo Call of Duty: Modern Warfare od Activision, którą opracowuje studio Infinity Ward.

Tytuł przywodzi na myśl najlepszą odsłonę cyklu, czyli klasyczne Modern Warfare sprzed lat nie tylko samą nazwą (bowiem to niejako restart marki), ale również klimatem. Wreszcie twórcy serii zdecydowali się odejść od eksperymentów futurystycznych czy science-fiction, aby skręcić w stronę aktualnych realiów pola bitwy i militariów, jakie znamy z telewizji.

Konflikt będzie fikcyjny, ale utrzymany w miarę realistycznej stylistyce bez zbędnych akcentów futurystycznych. Rozgrywka się nie zmienia, chociaż oczywiście musicie zapomnieć o kilkunastometrowych skokach, czy też broniach nie z tej ziemi. To coś dla fanów wojen dzisiejszych czasów i wojskach.

Poniżej możecie zobaczyć materiały z rozgrywki, nagrane na podstawie wersji beta. Gra zostanie wydana 25 października 2019 na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.


Sprawdź także:

Call of Duty: Modern Warfare

Premiera: 25 października 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Call of Duty: Modern Warfare to kolejna część (po Call of Duty: Black Ops 4) najbardziej dochodowej marki FPS-ów, która została wykreowana przez studio Infinity Ward. Mod...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?