Terminator: Resistance - nową strzelankę z Terminatorem robią Polacy!

Studio Teyon Games, autorzy niesławnego Rambo: The Video Game, tworzą nową produkcję na filmowej licencji - Terminator: Resistance. Ma to być pierwszoosobowa strzelanka z elementami RPG, której premiera została zaplanowana na 15 listopada tego roku - na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

@ 20.09.2019, 13:05
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Terminator: Resistance to najnowsza propozycja dla fanów popularnej serii filmów, którzy nadal oczekują czegoś godniejszego od gier wideo z ich ukochanego uniwersum niż crapów wydawanych na premierę kolejnych kinowych premier. Za produkcją stoi polskie studio Teyon Games, mające na swoim koncie kilka tytułów - w tym niesławne Rambo: The Video Game - zaś wydawcą projektu jest brytyjska firma Reef Entertainment. Datę premiery FPS-a zaplanowano na 15 listopada tego roku!

Historia, która zostanie opowiedziana w Terminator: Resistance, została oparta o dwa pierwsze filmy spod szyldu Terminatora. Akcja gry rozgrywa się w postapokaliptycznym Los Angeles - jest 31 lat po Dniu Sądu, a my mamy okazję przyjrzeć się losom Ruchu Oporu prowadzącego wojnę z maszynami. Poznajemy tu też nowego bohatera, Jacoba Riversa z Zachodniej Dywizji, który jest naszym protagonistą.

Rozgrywka nie ograniczy się zaś tylko do korytarzowych i oskryptowanych lokacji. Mamy tutaj co prawda do czynienia z pierwszoosobową strzelanką, jednak deweloperzy postanowili zaimplementować do niej również elementy RPG-owe - m.in. crafting. Niemniej jednak nowy Terminator nie stanie się nagle przygodową grą akcji z otwartym światem na miarę serii Assassin's Creed - te "ficzery" mają być tylko dopełnieniem całości.

Premierę Terminator: Resistance zaplanowano już na 15 listopada - produkcja ukaże się na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.


Sprawdź także:

Terminator: Resistance

Premiera: 15 listopada 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Terminator: Resistance to pierwszoosobowa strzelanka na licencji popularnego uniwersum znanego z kinowych ekranów - tytułowego Terminatora. Dzieło zostało wyprodukowane p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosprofesjonalista19   @   15:55, 20.09.2019
O wygląda to naprawdę nieźle. Nie słyszałem wcześniej o tej grze :O
0 kudospetrucci109   @   17:14, 20.09.2019
Wygląda lepiej niż nowa część filmu 😂
0 kudosfrycek88   @   19:30, 20.09.2019
Debiut, mieli kiepski, ale może tym razem im się uda.
0 kudosdabi132   @   14:22, 21.09.2019
Brzmi ciekawie, ambitne plany. Pytanie, jak będzie z wykonaniem.
0 kudosbalic87   @   12:39, 22.09.2019
Faktycznie wyglada to kozacko ! :] Ja rowniez nigdzie wczesniej nie widzialem tej gry a staralem sie byc ze wszystkim na biezaco ... I pomyslec ze premiera juz za 2 miesiace ! Szczęśliwy
Dodaj Odpowiedź