Demo Code Vein zostanie dziś zaktualizowane

Trafi do niego trochę nowej zawartości, w tym tryb współpracy.

@ 20.09.2019, 11:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Demo Code Vein zostanie dziś zaktualizowane

Premiera Code Vein odbędzie się już niebawem, a jeśli na nowy projekt Bandai Namco czekacie, na pewno ucieszy Was wieść na temat aktualizacji, która trafi do edycji demonstracyjnej przedsięwzięcia.

Demo Code Vein, dostępne na Xboksie One i PlayStation 4, otrzyma dziś nową zawartość. Twórcy dodadzą do niego całkiem nową lokację, zwaną Town of Sacrifice, a ze względu na to, iż oferuje ona tryb współpracy, możliwe będzie jego sprawdzenie.

Demo warto sprawdzić, aby przekonać się o jakości Code Vein, a ponadto po to, aby sprawniej ruszyć do boju z demonami po debiucie finalnego dzieła. Postać, którą wykreujecie w demie będziecie w stanie przenieść następnie do wersji pełnej i korzystać z niej.

Do premiery Code Vein dojdzie w dniu 27 września bieżącego roku. Grać będziemy wówczas na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
Code Vein

Code Vein

Premiera: 27 września 2019
PS4, XBOX ONE, PC

Code Vein to gra akcji z elementami RPG osadzona w mrocznym, post-apokaliptycznym uniwersum. Za projektem stoją weterani z Bandai Namco, którzy sami przyznają się do insp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?