Resident Evil 2 Remake - Pennywise zamiast Mr. X dzięki modyfikacji

Resident Evil 2 Remake to gra stosunkowo otwarta na modyfikacje. Dzięki jednej z nich można grać półnagą Claire gonioną przez klauna z filmu "To".

@ 20.09.2019, 10:51
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Resident Evil 2 jest świetnym horrorem oraz grą otwartą na modyfikacje. Niedawno widzieliśmy 2B z NieR: Automata zastępującą Claire, CJ i Big Smoke'a z Grand Theft Auto: San Andreas, którzy się zawitali do gry, a nawet niektóre smaczne (i bardzo dziwne) gigantyczne bloki Tofu zastępujące potężne zombie.

Najnowsza modyfikacja dla gry Capcomu przekracza wszystkie granice przerażenia, szczególnie jeżeli widzieliście film "To". Mowa tutaj o dodaniu klauna Pennywise, który zastępuje Mr. X.

Jak dobrze wiecie - a jeżeli nie wiecie, to Was uświadomimy - istnieje pewne psychologiczne schorzenie potwierdzone naukowo, które przejawia się strachem do klaunów. Wykorzystać to postanowił modder Marcos RC dodając przerażającą muzykę i postać klauna do horroru Resident Evil 2 Remake.

Jeśli jesteś fanem Resident Evil, możesz zainteresować się ponadto Project Resistance - asymetryczną grą multiplayer 4 na 1, która niedawno została zapowiedziana. Aby wziąć udział w jego zamkniętych testach beta na początku października, zarówno na PlayStation 4, jak i Xboksie One, możesz przejść do witryny Capcomu i się zarejestrować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   12:45, 20.09.2019
To zabawne i przerażające jednocześnie xD I szczerze bardziej przeraża ta muzyka niż sam klaun.