Ritual: Crown of Horns - dzieło autorów Serial Cleaner zadebiutuje 7 listopada na PC i Nintendo Switch

Producenci gry Ritual: Crown of Horns - studio Draw Distance - oraz wydawca - firma Feardemic - ogłosiły premierę najnowszej gry Polaków. Ritual: Crown of Horns zadebiutuje 7 listopada na komputerach osobistych (opuszczając Steam Early Access) i konsoli Nintendo Switch.

@ 19.09.2019, 14:44
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, switch

Ritual: Crown of Horns to nowe dzieło polskiego studia Draw Distance, które znacie prawdopodobnie jeszcze z nazwy iFun4All - są to autorzy m.in. ciepło przyjętej gry zręcznościowo-logicznej Serial Cleaner, gdzie wcielaliśmy się w profesjonalnego sprzątacza miejsc zbrodni. Oczywiście bez wiedzy pilnujących go stróżów prawa. W każdym razie kolejny projekt Polaków wyjdzie z programu Steam Early Access dokładnie 7 listopada - wtedy również ukaże się na nowej platformie, konsoli Nintendo Switch!

W Ritual: Crown of Horns dostajemy kompletnie różny od Serial Cleanera klimat. Rozgrywka utrzymana jest co prawda w mechanice gry zręcznościowej. Trafiamy jednak na Dziki Zachód, który wymieszany został z elementami horroru. Gameplay to typowa strzelanka top-down, w której akcję obserwujemy z lotu ptaka. Stajemy naprzeciwko hord diabolicznym pokrakom, eliminując ich wymyślnymi pukawkami i umiejętnościami specjalnymi.

Ritual: Crown of Horns zostanie wydane przez firmę Feardemic już 7 listopada - na komputerach osobistych oraz konsoli Nintendo Switch.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?