Rockstar uruchamia swój launcher i rozdaje GTA: San Andreas. To fundament pod RDR 2 na PC?

Ktoś chętny na darmowe GTA: San Andreas?

@ 17.09.2019, 22:49
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Firma Rockstar nie zapomina o graczach bawiących się na PC, czego potwierdzeniem jest uruchomienie swojego własnego launchera na platformie Windows. Czyżby były to podwaliny pod wydanie Red Dead Redemption 2 na PC? Cóż, na razie zostawiamy to w sferze spekulacji.

Właśnie wystartował Rockstar Launcher. Pobierając go, instalując i odpalając, możemy pobrać na PC darmową kopię legendarnego Grand Theft Auto: San Andreas - przez wielu uznawanego za najlepsze GTA. Gra w przyszłym roku będzie świętować swoje 15-te urodziny.

Po co ten cały launcher? W sumie nie wiadomo i będąc szczerym - raczej kolejna aplikacja nie jest nikomu do szczęścia potrzebna. Darmowe GTA jednak kusi, ale mamy nadzieję, że to niejedyny powód by posiadać opisywane oprogramowanie na swoim blaszaku. Czyżbyśmy za jakiś czas mieli przy jego pomocy pobierać Red Dead Redemption 2 na PC?

Na razie to niestety tylko marzenia i musimy zadowolić się przygodami CJ-a.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosGuilder   @   16:26, 18.09.2019
Gdyby ułatwiło to odpalanie ich gier (Steam + Rockstar Social Club to groteska) i usprawniło techniczne aspekty odpalania ich starszych gier na nowszych maszynach, to byłaby to zmiana na plus.
0 kudosMicMus123456789   @   17:51, 18.09.2019
Teraz pytanie czy Rockstar Social Club jest połączone z tym luncherem czy nie, bo sam Social Club jest mało wygodny.
0 kudosdabi132   @   21:27, 18.09.2019
Pobrany Launcher, zainstalowany, GTA V widoczne w Bibliotece gier, więc obstawiam że nie będzie potrzebny już Rockstar Games Social Club żeby pograć w piątkę. Teraz jeśli R* stworzył swój Launcher, to raczej ewentualne Red Dead Redemption 2 na PC nie będzie ekskluzywne dla Epic Games Store.